Lojistik

Nusaybin Gümrükleme İstanbul-Nusaybin Nusaybin-İstanbul tenteli komple, kamyon römork komple taşımacılık gerçekleştirmektedir. Bütün yüklemelerinizi yıllık ve spot anlaşmalarımızla daimi araç tedariki taahhüttü vererek gerçekleştirilir. Güçlü araç filomuz, yurtiçi ofislerimiz, teknolojik alt yapımız ile bütün ticari projelerinizin sorumluluğumu rahatlıkla üstlenebilir, yaratacağımız ek çözüm ve hizmetlerle konforlu bir lojistik deneyimi sunabiliyoruz. Ticaretinizin ne kadar önemli olduğunun farkındayız, tüm Nusaybin Gümrükleme personeli olarak bu farkındalık bilinci içerisinde bütün müşterilerine hizmet vermeyi amaçlamıştır.

Nusaybin Gümrükleme, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini tam zamanında ve istenilen şekilde karşılayabilmek için kara taşımacılık çözümlerinde her türlü ürün hacmine göre komple veya parsiyel taşıma seçenekleri sunmaktadır. Taşıma sürecini en kullanışlı hale getirerek esnek çözümler sunuyor, gerektiğinde yükleme alanları temin ediyoruz.

Sevkine ihtiyaç duyduğunuz tek bir siparişin taşınmasının yanı sıra, birden fazla sipariş içeren karışık proje taşımalarını da gerçekleştiriyoruz.

Nusaybin Gümrükleme, Nusaybin-İstanbul, İstanbul-Nusaybin'ya yapacağınız gönderiler için uygun, güvenilir ve hızlı teslimatlar gerçekleştirmektedir. Araçlar yanıcı ve tehlikeli madde taşımacılığına uygun ekipman ve donanıma sahip olup, eğitimli sürücü kadrosu ile her türlü kimyasal madde taşımaları sorunsuz olarak gerçekleştirilmektedir.