Taşıcımalık

Nusaybin Gümrükleme, taşımacılık alanında farklı ağırlıkta ve çeşitteki ürünlerin toplu taşınmasını organize eder. Bu organizasyon ağı, taşıma hizmetinin önemini kavramış uzman kadrolarla yönetilir. En zorlu kargoların güvenliği sağlanır ve zamanında teslim edilir. Bu hizmetleri verirken en uygun ücretlerle planlar ve çözüm üretir.

Uluslararası taşımacılık 3 farklı şekilde yapılmaktadır;

1- Hava Yolu İle Taşımacılık:

Her alanda, her anlamda sınırlar kalkıyor. Hizmet sektöründen bankacılığa, sanayiden tarıma ticari edim, tam anlamıyla uluslararası boyut kazanıyor. Dünyada hava taşımacılığı her geçen gün artıyor. Reel sektör günümüz rekabet şartları içerisinde sıfır stokla çalışma ve tam zamanında üretim felsefesi ile faaliyetlerini sürdürüyor. Yeni pazarlar için bir numune, az kiloda veya küçük hacimde bir mal göndermeniz gerekiyor ama, nakliyesini düşünüyorsunuz? Yükünüz ister hediyelik eşya, ilaç, inşaat malzemesi, elektronik malzeme, ister numune, makina aksamı olsun.

Nusaybin Gümrükleme, farklı ağırlıkta ve çeşitteki tüm ürünlerin toplu taşınmasını sağlıyor. Nusaybin Gümrükleme hava kargo hizmetlerinde de en güvenli hizmeti en uygun ücretlerle ve esnek koşullarla sunuyor.Düzenli konsolidasyon ve teke tek servisleriyle malınıza ait ithalat-ihracat evrakını hazırlıyor, yüklemelerinizi adınıza takip ediyor ve kapıdan kapıya taşıma yapıyor.

2- Deniz Yolu İle Taşımacılık:

Tekstil ürününüzü, camınızı, mobilyanızı, Türkiye'den denizaşırı ülkelere, Afrika'ya, Amerika'ya gönderebilir, kuracağınız fabrikanızı, fildişi biblolarınızı, elektronik malzeme, oyuncak veya her türlü ürününüzü Kanada'dan, Hindistan'dan, Uzakdoğu'dan ithal edebilirsiniz. Dilediğiniz limana Nusaybin Gümrükleme'nin FCL ve LCL hizmetleriyle ulaşabilirsiniz. İster limandan limana, ister kapıdan kapıya. Nusaybin Gümrükleme, deniz taşımalarınızda çözüm üretir.

3- Kara Yolu İle Taşımacılık:

Alıcılar, toplu alım yerine daha az partiler halinde alım yapma imkanına kavuştu. Bu çağdaş anlayışla parsiyel taşımalar hız kazandı. Parsiyel taşımacılık uzmanlık ister, bilgi ister, deneyim ister. Hizmet anlayışıyla, teknolojik üstünlüklerin birlikteliğini ister. Nusaybin Gümrükleme parsiyel taşımacılığını iyi bilir. Nusaybin Gümrükleme teknolojik gelişim kadar hizmet anlayışına da daima önem verir. Antrepo ve Geçici Depolama Nusaybin Gümrükleme’ın Esenboğa Gümrük Müdürlüğü sahası içinde hizmete sunduğu geçici depolama yeri, değerli iş ortaklarına hem zaman hem de depolama maliyetleri açısından büyük avantajlar sağlayarak operasyonların ekonomik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmelerine imkan vermektedir. Yine Esenboğa Havalimanı Gümrük Müdürlüğü sahası içinde bulunan A tipi antrepomuz, gümrüklü antrepo alanında, her biri kendi alanlarında uzmanlaşmış organize personel yapısıyla; elleçleme, paletleme, etiketleme, gibi hizmetlerin dışında talep edilen gelişmiş lojistik ihtiyaçlara cevap verebilecek personel ve donanıma sahiptir.